A múlt héten alkalmam nyílt elmenni a könyvtár galériájában lévő kiállításra. Igazi élmény volt, még sosem láttam ilyen aprólékos munkával készült papír "tárgyakat". Nekem nagyon tetszett, különösen a papír rózsák, én csak arra tudok buzdítani mindenkit, hogy nézze meg!
Tényleg különleges kiállítást láthat, aki ellátogat a könyvtárba, a sok színes és díszes munka szemet gyönyörködtető. Szívesen ellesnék pár trükköt a művésztől...
VálaszTörlésSziasztok!
VálaszTörlésKöszi, hogy felhívtátok a figyelmem a kiállításra! Mindenképpen elmegyek, és megnézem, mert nagyon érdekelnek ezek a kézműves dolgok, én magam is szoktam ilyeneket készíteni. :)
Kriszti