2010. december 4., szombat

Kiállítás a galériában

A múlt héten alkalmam nyílt elmenni a könyvtár galériájában lévő kiállításra. Igazi élmény volt, még sosem láttam ilyen aprólékos munkával készült papír "tárgyakat". Nekem nagyon tetszett, különösen a papír rózsák, én csak arra tudok buzdítani mindenkit, hogy nézze meg!

2 megjegyzés:

  1. Tényleg különleges kiállítást láthat, aki ellátogat a könyvtárba, a sok színes és díszes munka szemet gyönyörködtető. Szívesen ellesnék pár trükköt a művésztől...

    VálaszTörlés
  2. Sziasztok!
    Köszi, hogy felhívtátok a figyelmem a kiállításra! Mindenképpen elmegyek, és megnézem, mert nagyon érdekelnek ezek a kézműves dolgok, én magam is szoktam ilyeneket készíteni. :)
    Kriszti

    VálaszTörlés